Opel vieglie auto

Opel vieglie auto

Opel ir Vācijā dibināta autobūves kompānija, kas savu pirmo auto uztaisīja 1899. gadā. Pēc 30 gadiem tā nonāca General Motors īpašumā, kas, protams, padarīja lietas interesantas 2. pasaules kara gaitā, taču būtisku iespaidu uz kompāniju neatstāja. Dažviet Eiropā (piemēram, Lielbritānijā) Opel ir pazīstams kā Vauxhall. Pašlaik gadā tiek saražots ap miljons Opel automašīnu, kas to padara par kādu 20. lielāko autoražotāju pasaulē. Opel oficiālais pārstāvis Latvijā ir Auto Blitz, kas atrodas Rīgā, Skanstes ielā 33.

Populārākās Opel automašīnas

  • Opel Astra – nopietns pretinieks Ford Focus mašīnām. Astra ir diezgan jaudīga (atkarībā no tā, kādu komplektāciju izvēlaties) ģimenes automašīna ar pietiekami daudz visādu labumu (piemēram, ērtu navigāciju, ērti pieejamu bagāžnieku, kā arī mazu rijību), lai to varētu izvēlēties, pat lieki nedomājot. Kvalitatīvs auto.
  • Opel Zafira – Zafira ir ar 7 sēdekļiem aprīkota mašīna, kuru iesaka cilvēkiem “ar pārāk daudz bērniem”. Jokus pie malas, Zafira, lai gan visādā ziņā garlaicīga un parasta, tomēr ir ērta & izdevīga mašīna, kurā, ja tajā sēž tikai 2 cilvēki, var pārvadāt ziloni, bet ja 7 – tad 7 cilvēkus.
  • Opel Insignia – 2 litru dīzelis, kas laikam visvairāk domāts kā firmas mašīna. Izdevīgs, ātrs, izskatīgs, elegants, taču diezin vai tāds, kuru novietosit mājas pagalmā – daudz labāk Insignia izskatīsies pie debesskrāpja vai Gaismas Pils stāvvietā (tādas nav).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *