Par

Par

ta.lv ir auto kredītiem veltīts portāls, kurā varat saņemt informāciju par aktuālajiem piedāvājumiem auto līzingam vai auto ieķīlāšanai. ta.lv mērķis ir atvieglot pircējam orientēšanos aizdevumu tirgū, lai būtu iespējams atrast izdevīgāko vai aizņēmēja vajadzībām piemērotāko aizdevumu. ta.lv publicē arī ziņas par auto salonu aktualitātēm, auto markām un visu, kas saistīts ar automašīnām.

Ko der zināt par ta.lv?

ta.lv sākumlapā atrodami vairāku aizdevēju piedāvājumi. Salīdzināti vairāki to parametri – maksimālā aizdevuma summa, minimālais kredītņēmēja vecums, kā arī termiņš un tas, vai vajadzīga pirmā iemaksa. Ja vēlaties pieteikties kredītam vai uzzināt vairāk par kāda aizdevēja piedāvājumu, spiediet pogu ‘Paņemt kredītu’ blakus aizdevēja nosaukumam.

Jāmin, ka ne visas kompānijas, kuru piedāvājumu apskatām, specializējas auto līzingā. Arī patēriņa kredīta sniedzējus iespējams izmantot automašīnas iegādei, tādēļ izvēlējāmies pieminēt arī tos. Šie piedāvājumi parasti ir summā līdz 3000 eiro, kas ir visnotaļ piemērota summa mašīnas iegādei. Līdztekus auto līzingam un patēriņa kredītam auto iegādei piedāvājam apskatīt arī piedāvājumu kredītam pret auto ķīlu, tas ir, kredītu, kura segums ir kāds transportlīdzeklis. Šo kredītu varat saņemt pret auto ķīlu, turpinot to izmantot, tādēļ tas ir izdevīgs darījums gadījumos, kad steidzami nepieciešama nauda.

ta.lv politika

Jāatzīmē, ka ta.lv iestājas pret jebkāda veida diskrimināciju, un, lai gan atrodamā informācija šad un tad var būt novecojusi (šajā gadījumā lūdzam sazināties ar mums), ta.lv nekad ar nolūku nemaldinātu jūs. Mēs neizmantojam citu uzņēmumu preču zīmes vai reklāmas līdzekļus bez iepriekšējas piekrišanas, kā arī nenomelnojam ne privātas, ne fiziskas personas. Mūsu labas prakses principi paredz arī to, ka nekad netiks izmantota maldināšana vai lasītāju pieredzes trūkums, lai sasniegtu kādus nelāgus rezultātus.

Tāpat ar savu saturu nemēģinām sēt naidu pret vai starp nacionalitātēm, rasēm, sociālajām un citām iedzīvotāju grupām. Tieši otrādi, mēs iestājamies par progresīvām vērtībām un nosodām jebkādu negatīvu attieksmi pret cilvēku, vadoties pēc viņa mantiskā stāvokļa, izglītības, vecuma vai kāda cita parametra.

Jāatgādina, ka ta.lv atrodamajam saturam ir tīri informatīvs raksturs, un nevienu rakstu nevar uztvert par pamudinājumu izmantot to vai citu kredītdevēju vai auto līzinga sniedzēju. Tāpat, lai gan mēs varam publicēt kādus rakstus, kas uztverami par viedokli, tie nekādā gadījumā nav jāuztver burtiski un jāpielāgo savai situācijai, vadoties pēc savas sapratnes; padomi vai viedokļi nekad nav uztverami par labākiem nekā vizīte pie finanšu konsultanta. Komentāri tiek uzraudzīti, taču par to saturu vietnes īpašnieki nav atbildīgi, tāpēc lūdzam paziņot mums, ja ir palicis nemanīts kāds naidīgs vai maldinošs komentārs, kas vēl nav izdzēsts.

Mēs strādājam ar individuālu pieeju katram klientam un mūsu mērķis ir atrast vislabāko līzinga risinājumu Jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *