Patērētāja auto līzings

Patērētāja auto līzings

Patērētāja auto līzings ir aizdevuma veids, kurā iesaistītas divas puses – pircējs un aizdevējs. Aizdevējs iegādājas automašīnu patērētāja vārdā par aizdevuma summu, tādējādi patērētājs var izmantot auto, veicot nepieciešamos aizdevuma maksājumus norādītajos datumos. Par aizdevuma nodrošinājumu tiek ņemta pati automašīna, bet pie aizdevuma pilnas apmaksas, auto pilnībā pāriet pircēja īpašumā. Pati labākā patērētāju līzinga īpašība ir tā, ka pircējs var darīt ar mašīnu visu, ko vien vēlas, ieskaitot tās pārdošanu aizdevuma apmaksas perioda laikā, ja vien tiek veikti visi nepieciešami aizdevuma maksājumi. Vispārīgi runājot, mašīnas īpašumtiesību jautājums ir pilnībā Jūsu ziņā.

Kur noformēt auto līzingu?

Auto līzinga piedāvājumi

Automašīna pāriet Jūsu īpašuma brīdī, kad parakstāt līgumu. Aizdevuma summa tad tiks pa tiešo ieskaitīta auto pārdevēja kontā, bet auto tiks nodots jums. Šāda veida aizdevums ir pieejams, iegādājoties auto no privātpersonas, dīleriem vai arī no auto plačiem. Savukārt no Jūsu puses tiek gaidīta punktuāla aizdevuma atmaksas veikšana un šādi maksājumi parasti tiks pa tiešo debitēti no Jūsu aizdevēja konta. Šis ir viens no fiksētajiem šī aizdevuma veida noteikumiem, savukārt Jūs varat izvēlēties veikt šādas maksājums ik mēnesi, ik nedēļu, vai arī ik pārnedēļu. Tāpat Jūs varat izmantot elastīgo atmaksas metodi atkarībā no izvēlētā aizdevuma devēja.

Patērētāju automašīnas līzingi ir pieejami personām, kas vēlas iegādāties jaunas, kā arī lietotas automašīnas, un tādējādi šis aizdevuma tips ir piemērots ikvienam. Jūs varēsiet izbaudīt visas priekšrocības, kas nāk kopā ar aizdevuma saņemšanu, kā arī līdzekļu pārvaldības funkciju, veicot jaunās automašīnu. Turpinājuma redzamas dažas no priekšrocībām, kuras varēsiet izmantot, izvēloties patērētāja automašīnas līzingu.

Jūs varēsiet saņemt aizdevumu līdz 100% apmērā automašīnas summas. Izvēloties šo aizdevuma veidu, aizdevējs parasti sedz visu automašīnas vērtību.

Automašīnu savā īpašumā iegūstiet tiklīdz būs parakstīts līgums.

Aizdevuma termiņš var tikt pielāgoties jebkurām Jūsu individuālajām vajadzībām. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *