Patēriņa kredīts auto iegādei jeb auto līzings

Patēriņa kredīts auto iegādei jeb auto līzings

Patēriņa kredīts auto iegādei jeb auto līzings, ir visā pasaulē plaši izplatīts aizdevuma veids, kuru izmantojusi vairāk kā puse jauno auto īpašnieku. Patēriņa kredītu auto iegādei piedāvā gan banku, gan arī nebanku aizdevēji, turklāt piedāvājumu klāsts ir visai liels.

Mazda

Patēriņa kredīti – līzingi, kas tiek piešķirti auto iegādei parasti mēdz būt 3 dažādu veidu:

  • Finanšu līzings,
  • Operatīvais līzings,
  • Pilna servisa līzings.

Izplatītākie no šiem veidiem ir Finanšu un operatīvais līzings.

Finansšu līzinga gadījumā, līzinga periodam beidzoties auto paliek jūsu īpašumā, tāpēc, ka maksājot ikmēneša maksājums jūs esat pilnībā nosedzis auto tirgus vērtību.

Operatīvā līzinga gadījumā varētu uzskatīt, ka automašīna tiek īrēta ilgtermiņā, līdz ar to līzinga periodam beidzoties auto ir jāatdod līzinga izsniedzējam, vai arī jāizpērk no tā. Operatīvā līzinga ikmēneša maksājumi vienmēr ir krietni mazāki, kā finanšu līzinga maksājumi.

Noteikumi, kas tiek piemēroti, piešķirot patēriņa kredītu auto iegādei, ir visai dažādi, taču lielākoties naudas summa, kuru varēsiet saņemt nepārsniedz 90% no automašīnas šī brīža tirgus vērtības. Lielākā daļa kredītu izsniedzēju piedāvā noformēt auto līzingu uz periodu, kas nepārsniedz 5 gadus jeb 60 mēnešus.

Auto līzinga noformēšana parasti neprasa daudz laika un to ir iespējams izdarīt tajā paša dienā, kad esat nolēmis automašīnu iegādāties. Daudzi aizdevēji piešķir patēriņa kredītu ne tikai jaunu, bet arī lietotu automašīnu iegādei, tādējādi ļaujot katram pašam izvēlēties sev tīkamāko un izdevīgāko auto.

Lexus

Patēriņa kredīti auto iegādei ir īpaši izstrādāti un izveidoti, tā, lai būtu izdevīgi tieši šim procesam, taču gadījumā, kad dažādu iemeslu dēļ jums radušās grūtības saņemt patēriņa kredītu auto iegādei, jūs varat noformēt standarta patēriņa kredītu, kuru izmantot tāpat, kā auto līzingu, iegādājoties jaunu automašīnu un vēlāk, iztērēto naudas summu, pa daļām atmaksājot kredīta izsniedzējam.

Patēriņa kredīti auto iegādei ir ātrs un vienkāršs veids, kā tikt pie savu sapņu auto, turklāt vairāku aizdevēju izstrādātie noteikumi ir pat ļoti izdevīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *