Patēriņa kredīts – kuru kredītdevēju izvēlēties?

Patēriņa kredīts – kuru kredītdevēju izvēlēties?

Patēriņa kredīts noder tiem, kas vēlas veikt kādu lielāku pirkumu. Taču, tā kā saņemto naudu varat tērēt, kur tīk, iespējams, patēriņa kredīts var palīdzēt segt arī, piemēram, remonta izdevumus vai pat novērst īstermiņa finanšu iztrūkumu jūsu uzņēmumā. Šajā rakstā apskatīsim firmas, kas Latvijā piedāvā patēriņa kredīta pakalpojumus, pie reizes izsakot minējumus par to, kurai no tām dot priekšroku kādos gadījumos.

Patēriņa kredīta sniedzēji Latvijā

InCredit patēriņa kredīts

InCredit piedāvā patēriņa kredītu līdz pat 5000 eiro. Lai saņemtu aizdevumu, jums jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem. 18-21 gadu veciem klientiem piedāvā aizdevumus līdz 500 eiro. Aizdevumus var atdot līdz pat 47 mēnešu laikā; tos piedāvā bez fiziska nodrošinājuma (ķīlas).

Vivus patēriņa kredīts

Vivus ir viens no ērtākajiem kredītdevējiem Latvijā. Vivus.lv piedāvā kredītu no 20 gadu vecuma, līdz 1500 eiro. Maksimālais apjoms gan tiek piedāvāts individuāli, taču Vivus.lv izceļas ar ērtu kredīta pieteikšanu un to, ka kredītu var pieteikt bez jebkādām saistībām. Kredītu var aizņemties termiņā līdz pat 24 mēnešiem.

Bigbank patēriņa kredīts

Bigbank ir viens no lielākajiem patēriņa kredītu sniedzējiem Latvijā, piedāvājot patēriņa kredītu līdz pat 10000 eiro. Lai arī bez nodrošinājuma kredīts ir pieejams tikai no 20 gadu vecuma un ar stabiliem ienākumiem. Bigbank kredīts, ja vien spējat nodrošināt ķīlu, var būt arī pietiekams, piemēram, mājokļa renovācijai vai mašīnas iegādei. Atmakstas termiņš šim kredītam ir līdz pat 120 mēnešiem — bet pirmreizējiem klientiem, līdz 60 mēnešiem.

Kāpēc izvēlēties patēriņa kredītu

Skaidri zināms, ka privātie kredītdevēji mazāk skatās uz, piemēram, pagātnē neveiktiem maksājumiem, kas šajos pēckrīzes laikos var būt gadījušies ikvienam. Bez tam, banku izsniegto kredītu nekad nevarēsit saņemt aptuveni 15 minūšu laikā, kā tas ir ar Vivus kredītu. Nav noslēpums arī, ka banku piedāvājumi bieži būs izdevīgāki. Taču banku piedāvāto patēriņa kredītu ne vienmēr būs iespējams izmantot, taču, piemēram, Bigbank piedāvā gada procentu likmi ap 22% gadā, kas nebūt nav slikti, ja ņemam vērā to, ka ātro kredītu devējiem vai lombardiem tā vidēji ir ap 22% mēnesī.

Padomā, pirms aizņemies

Parāds nav brālis. Paņemot kredītu, jūs uz saviem pleciem uzveļat slogu, kas beidzas tikai ar kredīta atmaksas termiņu. Lai arī pārmācības namā kredītu dēļ vairs neviens nenonāk, tik un tā pārdomājiet labi, vai jūsu pleciem šis slogs nebūs par lielu.

2 Replies to “Patēriņa kredīts – kuru kredītdevēju izvēlēties?”

  1. Tā jaunu nu gluži nav, ka var tā vienkārši paņemt. Der atcerēties, ka Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Tas nozīmē, ka bez pārkāptiem parādiem un labu kredītvēsturi, tad nebūs problēmu!

    Best regards,
    Edvīns

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *