Patēriņa kredīts – piesaki lētāk internetā!

Patēriņa kredīts – piesaki lētāk internetā!

Patēriņa kredīts ir kredīts, kuru varat tērēt tā, kā jums tīk. Patēriņa kredītu izsniedz, parasti no 20-21 gada vecuma, cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem. Ar to parasti saistās summas no 500-10000 eiro, taču vairākas bankas piedāvā arī kredītus ar mazākām un lielākām summām. Svarīgi, ka šo kredītu piešķir bez ķīlas vai galvojuma.

Kāpēc pieteikt patēriņa kredītu internetā?

Patēriņa kredītu internetā pieteikt ir vienkārši, ērti un ātri. To piesakot internetā, jūs izvairāties no ņemšanās ap papīriem, kā arī varat vieglāk atrast labāko piedāvājumu. Diemžēl banku piedāvājumi ir grūti pārskatāmi, bet to likmes – svārstīgas, tāpēc, piesakot patēriņa kredītu internetā, banku piedāvājumus novērtēt nevarēs.

Pieteikt auto kredītu

Vēl viena pozitīva lieta, izvēloties patēriņa kredītu internetā, ir tāda, ka varēsit ērtāk pārskatīt līgumus, kā arī būsit labāk informēts par papildus samaksu, kas parasti saistās ar patēriņa kredīta līgumu slēgšanu. Turklāt atteikuma gadījumā tapsit ātrāk informēts, tādējādi lieki nezaudējot laiku pie kredītdevēja, kas nav ieinteresēts jums aizdot.

Kur internetā pieteikt patēriņa kredītu?

Pašlaik īstu patēriņa kredītu pieteikt internetā piedāvā Bigbank.lv. Bigbank piedāvā patēriņa kredītu pat virs 10000 eiro, turklāt procentu likme ir gana izdevīga – sākot no 22% gadā. Kredītiem, kuru summa nepārsniedz 2000 eiro, nav nepieciešams galvotājs vai ķīla. Īpaši jāizceļ Bigbank svaigākais piedāvājums – procentu likmes, sākot ar 9%, ja jūsu ienākumi sasniedz vismaz 500 eur/mēn.

Līdzīgs ir arī InCredit.lv piedāvātais kredīts, kas gan pieejams summā līdz 5000 eiro. Te jāizceļ arī Vivus.lv, kas gan ir ātrais kredīts, taču, tā kā summa ir līdz 1500 eiro, tad to var saukt arī par patēriņa kredītu. Šos abus kredīta veidus var pieteikt internetā; to līgumi ir saprotami un pārskatāmi, turklāt atbildi par jūsu pieteikuma statusu pasaka ļoti ātri, cienot jūsu laiku.

Atgādinām arī, ka, kaut arī internetā pieteikt kredītu ir viegli, tāpēc vien to nav vajadzīgs darīt. Lai neiekultos nepatikšanās ar kredītiem, plānojiet savus kredītus tā, lai to maksājumu kopsumma nepārsniegtu 25-30% no jūsu ikmēneša ienākumiem.

2 Replies to “Patēriņa kredīts – piesaki lētāk internetā!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *