Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ir Latvijai samērā jauns kredīta veids, kas var būt ļoti labs variants, lai iegādātos jaunu vai mazlietotu auto. Jūs varat aizņemties noteiktu naudas summu, kuru varat tērēt pēc saviem ieskatiem. Izvēlieties patēriņa kredīta sniedzēju un iesniedziet pieteikumu ar interneta starpniecību – ātri, ērti un droši.

Pieteikties kredītam

Pieteikties patēriņa kredītam

Ja vēlaties iegādāties auto, bet nespējat vai negribat maksāt visu summu vienā maksājumā, tad patēriņa kredīts ir labs risinājums auto iegādei. Apskatiet arī auto līzinga piedāvājumus! Auto līzings arī var būt labs risinājums, lai iegādātos auto par to maksājot ilgāku laika posmu.

Patēriņa kredīts auto iegādei

Izvēlieties aizdevēju starp patēriņa kredīta piedāvājumiem, lai saņemtu patēriņa kredītu auto iegādei. Patēriņa kredīta aizdevēji atšķiras ar piedāvātajām summām, procentiem, atmaksas termiņiem un nosacījumiem.

Kas var saņemt patēriņa kredītu?

Nevainojama kredīta vēsture – Patēriņa kredītu var saņemt Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji ar nevainojamu kredīta vēsturi. Jums nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības citās iestādēs.

Vecums – Patēriņa kredīts tiek izsniegts sākot no 18 gadu vecuma.

Darba vieta – Tikai retais aizdevējs izsniedz patēriņa kredītu bez prasības – darba vieta vai oficiāli ienākumi, kas ļauj atmaksāt patēriņa kredītu.

Auto kredīts auto iegādei

Auto kredīts tiek dēvēts par auto līzingu. Tas kredīta veids, kas paredzēts jaunas vai lietotas automašīnas iegādei. Auto kredītam var pieteikties ne tikai klātienē, bet arī internetā. Pieteikt auto kredītu internetā – ātri, ērti un droši. Auto pārdevējs var būt gan privātpersona, gan juridiska persona.

Kas var saņemt auto kredītu?

Nevainojama kredīta vēsture – Auto kredītu var saņemt Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji ar nevainojamu kredīta vēsturi. Jums nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības citās iestādēs.

Vecums – Auto kredīts tiek izsniegts sākot no 18 gadu vecuma.

Darba vieta – Jūs var pieteikties un saņemt auto kredītu auto iegādei, ja Jums ir oficiāla darba vieta vai oficiāli regulāri ienākumi.

Lai izvēlētos Jums izdevīgāko kredīta aizdevēju, kredīta veidu, summu un atmaksas termiņu – izmantojiet kredīta salīdzināšanas tabulu. Patēriņa kredīts un auto kredīts ir labs risinājums, ja vēlaties iegādāties auto. Izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu un aizņemieties atbildīgi, lai Jūs būtu ieguvējs nevis zaudētājs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *