Peugeot vieglie auto

Peugeot vieglie auto

Peugot, kas izrunājas ļoti neveiksmīgi Latvijas tirgum, ir PSA auto kompānijas sastāvdaļa, kuras saknes meklējamas tālajā 1810. gadā Francijā (pirmā automašīna gan uzražota 1889. gadā). PSA ir 8. lielākais autoražotājs pasaulē, ik gadu saražojot ap 2,5 miljonus automašīnu. Peugot Latvijā pārstāv daudz kompāniju, taču laikam lielākā no tām ir Amserv Motors. Pārstāvniecības atrodas gan Daugavpilī, gan Liepājā, gan Ventspilī, gan, protams, Rīgā.

Populārākās Peugot automašīnas

Peugeot

  • 208 – maza, izdevīga, taupīga un asprātīgi izveidota trīsdurvju mašīna, kurai tā vien prasās pēc hibrīda versijas. Ford Fiesta tiešs konkurents, kas labi stūrējas, ir viegls un vispār padara to par modeli, kuru var iegādāties, pat ja jums to īsti nevajag.
  • RCZ – viena no skaistākajām mašīnām, kas iznākušas pēdējos gados. RCZ ir ekonomiska, taču ātra “gandrīz sporta” kupeja, kas var sasniegt 235 kilometrus stundā (ja tas jums interesē, ņemot vērā Latvijas ceļu stāvokli), bet no 0-100 ieskrienas zem 8 sekundēm. Kas ir ļoti svarīgi, ņemot vērā, ka tā nemaz nav tik dārga.
  • 3008 – padīvaina izskata krosovers, kas paredzēts ģimenēm. Pārsteidzoši jaudīgs (ja jums to vajag, ņemot vērā Latvijas ceļu stāvokli), kā arī komfortabls. Par spīti visam tā tomēr vairāk ir pilsētas automašīna, tādēļ, ja plānojat bieži braukt sēnēs, varbūt vērts skatīties citur. Tiesa, ja sēnes tiek lasītas šosejas malā, tad var pievērt acis arī uz šo 3008 netikumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *