Porsche vieglie auto

Porsche vieglie auto

Porsche ir vācu firma, kas dibināta 1931. gadā. Tā nodarbojas ar sporta auto ražošanu; Porsche automobiļi patīk asu izjūtu cienītājiem, kā arī miljonāriem. Porsche Latvijā izplata Baltijas Sporta Auto, kas atrodas Rīgā, Krasta ielā 54. Interesanti, ka Porsche 2008. gadā mēģināja pārņemt Volkswagen, taču jau pēc gada nonāca tās pašas kompānijas kontrolē, iegādājoties 49,9% akciju, bet pārējo – 2012. gadā.

Auto līzings

Populārākie Porsche modeļi:

  • Porsche 924 – demokrātiskākais, tādēļ arī Latvijā visbiežāk sastopamākais Porsche. Esot “izvilcis” kompāniju no krīzes 70. gadu laikā. Kopā saražoti gan tikai kādi 250 tūkstoši Porsche 924. Gana ātrs, sportisks auto, kas tiem laikiem, kad tas bija aktuāls, bija visplašāk pieejamākais Porsche.
  • Porsche 911 – viena no labākajām sporta automašīnām pasaulē. No 0 līdz 100 mazāk nekā 5 sekundēs. Lielisks salons, ekstras, braukšana. Maksimālais ātrums līdz 290km/h – taču ne jau Latvijā, Latvijā labāk to nedarīt. Vienīgi – vai varat to atļauties?
  • Porsche Boxster – ātrs (bet protams) kabriolets, kuru turklāt var atļauties. Tiesa, tas nav īpaši piemērots Latvijas klimatiskajiem apstākļiem, tādēļ der tikai kā otra mašīna. Porsche Boxster tāpat kā Porsche 911 ir principā pie pašas virsotnes savā klasē. Gandrīz tikpat ātrs, kā 911; ar praktiski indentisku salonu un daudz citām fīčām, turklāt par pieņemamu cenu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *