Renault vieglie auto

Renault vieglie auto

Renault ir franču autobūves kompānija, kas dibināta 1899. gadā. Renault oficiālais pārstāvis Latvijā ir SIA Mūsa Latvija. 2012. gadā Renault bija 10. lielākais autoražotājs ar 2,3 miljoniem saražotu automašīnu katru gadu. Interesanti, ka Renault pieder liela daļa Japānas autoražotāja Nissan, kā arī ceturtdaļa no krievu Auto VAZ (žiguļiem).

Populārākie Renault modeļi

Renault ir gan konvencionāli ģimenes auto, gan mazi auto, un šī franču firma nekad nebeidz pārsteigt. Pat tad, kad šķiet – vajadzētu gan vienreiz beigt.

Renault

  • Renault Twizy – mazs elekromobīlītis, kas var nobraukt kādus 100 kilometrus ar 3,5 stundu uzlādi. Tam ir divi sēdekļi, JOCĪGAS durvis (tas ir paredzēts turēšanai garāžā, jo principā tam nav arī normālu stiklu), kā arī izskats, kas atgādina animācijas filmas. Taču lai ko teiktu nīdēji – Renault Twizy ir stilīgs, prikolīgs automobilis, par kuru priecāsies ikviens, kuram to uzdāvināsit uz 16. dzimeni. Turklāt ar to var sasniegt 80 km/h!
  • Renault Megane – vidusmēra autiņš cilvēkiem, kam patīk smukas lietas. Renault Megane (neveiksmīgi – vismaz skatoties pēc tirgus) sacenšas ar līdzīgām Volkswagen automašīnām, un žēl, ka tā – Megane ir labi veidots ģimenes auto, turklāt ne uz pusi tik garlaicīgs, cik Volkswagen vai Ford analogi.
  • Renault Clio – pārsteidzoši jaudīga, ekonomiska, maza mašīnīte. Tā ir smuka un neprasa daudz kopšanas, taču pretī dod paklausību un nekad nebrūķē muti bez jēgas. Renault Clio ir kā laba sieva, taču tāda, kurai pārmēru patīk stikla rotaslietas–vismaz tāds iespaids paliek no elektronikas paneļa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *