Rover vieglie auto

Rover vieglie auto

Rover bija britu firma, kas ražoja automašīnas līdz 1967. gadam, kad to iegādājās Leilanda Motoru korporācija. Rover pielika roku ne tikai automašīnu, bet arī modernā velosipēda izgudrošanā. Poļu valodā riteni vēl joprojām dēvē par roveru. Pats Rover brends līdz 2008. gadam bija Ford pārvaldē un pēcāk tika nodots Tata Motors pārvaldē. Šis autoražotājs laikam liek tikai vairāk skumt par kādreizējo Rover spozmi.

Ja interesējaties par Land Rover, tad šos automobiļus iespējams iegādāties Inchcape BM Auto, kas atrodas Rīgā, Dārzciema ielā 64a.

Populārākās Rover automašīnas

  • Rover 800 – visbiežāk sastopamakā Rover automašīna pašlaik. Ražota no 1986. līdz 1998. gadam. Tā tika veidota kopā ar Honda. Ar Rover 800 kādreiz pārvietojās teju visi Anglijas vēstnieki, taču tagad to uz ceļiem atrast ir diezgan pagrūti.
  • Rover Mini – ikonisks mini auto, kas kādreiz bija slavens visā Lielbritānijā, bet tagad ļauj tikai gremdēties atmiņās par aizgājušajiem laikiem. Auto formu un “sajūtu” palienēja tik daudz kompāniju, ka beigu beigās Rover šo veidolu patentēja. Pašlaik Mini zīmols pieder Ford, kas diezgan veiksmīgi ar to pārdod savas mazās automašīnas.
  • Citas Rover mašīnas – pieejami 90. un 2000. gados ražoti modeli, pārsvarā hečbeki, taču palaikam iemaldās arī kāda vēl mazāka vai lielāka automašīna, piemēram, universālis. Tirgū nopērkami, protams, tikai lietoti Rover modeļi.

Rover

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *