Saab

Saab

Saab 9-3, Saab 9-5, Saab 9-7X, Saab 90, Saab 900, Saab 9000 un Saab 96.

Bez ritošās daļas fokusēšanas uz vadītāja vajadzībām, precīzas spēka kontroles un dinamiskuma, 9-3 tika veidots arī lai piemērotos visplašākajām vadītāja prasībām, veidotu ciešu saskaņu starp automašīnu un tās īpašnieku.

Spēja pielāgoties. Plašs funkciju klāsts pielāgojams atbilstoši katra personīgajām vēlmēm, tajā skaitā: pretaizdzīšanas signalizācijas un automātiskās klimata kontroles funkcijas, aizmugures šķēršļu sensoru un lietus devēja jūtīgums.

Pilnveidota elektronika. Visplašākais optisko šķiedru pielietojums automašīnu sistēmās. Ar 50 reižu lielāku informācijas apmaiņas spēju kā parastiem vadiem, optisko šķiedru pielietojums nodrošina augstu informācijas apmaiņas ātrumu auto vadības sistēmās.

Dubultā klimata kontrole ar automātisku līdzsvaru starp salona zonām. Jūtīgi sensori, lai nodrošinātu iestādīto temperatūru automašīnā, atkarībā no saules vai ēnas ārpusē.

Satelītu navigācija. Saab projektēta, ar programmnodrošinājumu pēc pasūtījuma izgatavota, navigācijas sistēma ietver sevī arī balss instrukcijas, atrašanās vietu un ceļu saglabāšanu atmiņā un dinamisku ceļu parādīšanu ar rekomendācijām, piemēram, atkarībā no transporta sablīvējumiem.

Gluži tāpat kā visi Saab arī 9-3 ir radīts braucējam. Šeit mēs domājam vadīšanas un braucēja ergonomiku, vadības sviru novietojumu un aprīkojuma lietošanu, instrumentu paneļa pārredzamību un sēdekļa stāvokli. Tam visam ir jāatbilst braucēja ērtībām. Protams, arī drošības elementi un aprīkojums radīts visiem, kas lieto šo auto.

Saab veidots, lai būtu pievilcīgs jauniem, premium klases auto pircējiem, kuru prioritāte ir ne tikai braukšanas prieks bet arī kuri grib izteikt savu individualitāti izvēloties atšķirīgu, mazāk ikdienišķu marku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *