Saņemt kredītu auto iegādei

Saņemt kredītu auto iegādei

Lai gan mēs visi vēlamies iegūt savā īpašumā jaunu auto, bieži vien līdzekļu trūkuma dēļ tas vienkārši nav iespējams. Šādā scenārijā mums parasti ir viena no divām iespējām – vai nu mēs varam nomāt auto vai saņemt kredītu tā iegādei, vai arī mēs izvēlamies lētāko auto, ko vien varam atrast sludinājumu lapās… kas protams pārstāj darboties pēc divām nedēļām.

Saņemt auto kredītu internetā

Saņemt kredītu

Piesakieties un saņemiet atbildi tikai dažu minūšu laikā!

Acīmredzot šajā scenārijā lielākā daļa no mums drīzāk iznomās skaistu automašīnu, nevis to iegādāsies, lai pēc tam maksātu simtiem eiro par auto tehnisko apskati un apkopi. Bet tomēr, kad Jūs esat pieņēmuši šādu lēmumu, vai Jūs izvēlaties auto nomu vai finanšu līzingu? Atšķirība starp abiem ir nozīmīga un lielā mērā ietekmēs Jūsu finanses, tāpēc izvēlei ir jābūt atkarīgai no Jūsu apstākļiem.

Auto nomas izmaksas

Būtībā auto noma ir tieši tas, pēc kā tas izklausās, un Jūs vienkārši veicat ikmēneša maksājumus par transportlīdzekļa izmantošanu. Šie maksājumi var būt diezgan lieli un parasti ir ap 3-10% no automašīnas vērtības (atkarībā no auto un no uzņēmuma), kas ātri var pieaugt līdz pat ievērojamai summai un dažu mēnešu laikā Jūs varētu iegādāties vecāku, bet perfekti apkopjamu auto par paša finansēm. Turklāt Jums nebūs nekā ko pārdod, kad beigsies nomas līgums, kas nozīmē, ka visa šī nauda tiks zaudēta. Ja Jums pieder automašīna, no otras puses, Jums būs iespēja to pārdot. Protams, ka tā būs tikai daļa no Jūsu ieguldītās summas, bet Jūs atgūsiet kaut daļu no sava ieguldījuma. Šajā ziņā auto noma nav lielisks ieguldījums.

Tomēr, pirms Jūs pieņemat lēmumu, apsveriet dažas no auto nomas priekšrocībām. Piemēram, kamēr Jūs maksājat noteiktu daļu no automašīnas vērtības, Jums nebūs jāmaksā ceļa nodoklis, tehniskās apskates izmaksas vai apdrošināšana (apdrošināšana tiks bieži vien iekļauta ikmēneša maksājumā par zemāku likmi). Tādā veidā cena, ko Jūs maksājat mēnesī, pēkšņi nokrīt uz daudz mazāku procentuālo daļu no tā, ko Jūs vēlaties maksāt par auto kopumā. Šajā ziņā, ja Jums ir ierobežots budžets, daudz labāk ir izvēlēties auto kredītu; tāpat, ja automašīna Jums ir nepieciešama tikai uz ​​pāris mēnešiem, nomāt to ir daudz izdevīgāk, nekā iegādāties nelielu veco auto, maksāt nodokļus un apdrošināšanu un drīz pēc tam to pārdot.

Kad pirkt auto līzingā?

Līzings

Finanšu auto līzinga variants tomēr apkalpo pavisam citu tirgu. Tas ir cilvēkiem, kas vēlas iegādāties automašīnu, kas ir ārpus to pašreizējā budžeta, un tas piedāvā viņiem iespēju atmaksāt naudu noteiktā laika periodā. Tas, protams, nozīmē, ka būs jāmaksā nedaudz vairāk procentu par līzingu, bet tas arī nozīmē, ka viņi var atļauties nedaudz labāku transportlīdzekli. Visos citos aspektos auto ir viņu īpašums; viņiem būs jāmaksā auto apdrošināšana un nodokļi kā parasti, taču pēc tam būs iespēja auto pārdot tālāk. Lai atbildētu uz sākotnējo jautājumu, tad – auto noma ir labākais īstermiņa budžeta variants, savukārt finanšu auto līzings ir labāks tiem, kuri vēlas ieguldīt nedaudz labākā transportlīdzekli, nekā viņi var šobrīd atļauties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *