SEB līzings

SEB līzings

SEB līzings ir viens no izdevīgākajiem līzinga piedāvājumiem Latvijas tirgū. Tas ir piemērots visu veidu mašīnu iegādei, turklāt to viegli saņemt SEB bankas filiālēs. Šajā rakstā apskatīsim SEB piedāvāto līzingu, paskaidrojot arī to, kā varat saņemt līzingu jebkurai automašīnai, kuru vēlaties.

SEB līzinga nosacījumi

  • SEB līzingu varat saņemt, nodrošinot to ar ienākumiem;
  • Līzingu noformējot, jāsamaksā 99.60 eiro par līguma noslēgšanu;
  • Automašīna līzinga perioda beigās nedrīkst būt vecāka par 10 gadiem;
  • Līzinga periods ir no 6 līdz 72 mēnešiem;
  • Ja automašīnu neiegādājaties no partnera, tā jānovērtē (papildus izmaksas);
  • Jāiegādājas KASKO polise;
  • Pirmā iemaksa no 10% ;
  • Procentu likmes tiek noteiktas individuāli.
  • Iegādājoties videi draudzīgāku automašīnu, arī līzinga procenti ir draudzīgāki (t.s. “Eko līzings”).

Kā izmantot SEB līzingu automašīnai, ko nepārdod ar SEB asociētie dīleri?

Tieši tā – SEB līzingu varat, Lai ar SEB līzingu iegādātos automašīnu, ko nepārdod SEB dīleri, nepieciešams tai izsaukt vērtētājus. Kad automašīna būs novērtēta, SEB to iegādāsies un noslēgs līzinga līgumu ar jums. Lai arī SEB cenrādī nav norādīta SEB īpašuma vērtētāju pakalpojumu cena, piemēram, Swedbank šī cena ir 30 eiro.

SEB pieejamie līzinga veidi

SEB pieejami principā divi līzinga veidi, kaut arī banka reklamē trīs. Vienu no tiem sauc finanšu līzings, kas ļauj saņemt automašīnu savā īpašumā, atmaksājot tās pilno cenu noteiktā laika periodā. Otru savukārt sauc “eko līzings”, kas ir tas pats finanšu līzings tikai nedaudz lētāks. Eko līzings attiecas uz automašīnām, kuru CO2 izmeši nepārsniedz 130g/km. Trešais SEB piedāvātais līzinga veids ir operatīvais līzings. Izmantojot t.s. “operatīvo līzingu” – sarežģīts vārdu savienojums, kas nozīmē “noma” – varat automašīnu izīrēt, nebaidoties ne par tās nolietojumu, ne to, ka tā varētu jums apnikt. Noma, protams, ir lētāka par auto līzingu, taču diezin vai tā ir tik populāra, kā pārējie līzinga veidi.

Aizņemieties atbildīgi

Līzings nav hipotēku kredīts, taču mēs zinām, cik daudz mūsu dzīve mēdz izmainīties pat pāris gadu laikā – kur nu vēl 6 gadu laikā, kas ir maksimālais līzinga termiņš, – tādēļ mēģiniet nodrošināties pret to, ka, piemēram, zaudējot darbu, jums nebūs naudas ar ko veikt līzinga maksājumus. Tas ne vienmēr ir iespējams, un, kad cilvēkam uzbrūk nelaimes, bankām par to ir diezgan vienalga. Taču ne pilnībā vienalga, tādēļ ne tikai rūpīgi izvērtējiet savas iespējas veikt līzinga maksājumus ilgtermiņā, bet arī meklējiet visus iespējamos risinājumus, sazinoties ar pašu banku, ja jums rodas problēmas veikt ikmēneša maksājumus.

SEB līzings – ātri iegūsti to, ko visvairāk vēlies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *