Skandi motors

Skandi motors

SIA “Skandi Motors” ir automašīnu, auto rezerves daļu, kā arī remonta un apkopes pakalpojumu sniedzējs ar autocentriem Rīgā (Lielirbes ielā 32) un Liepājā (Brīvības ielā 146c). “Skandi Motors” ir oficiālais Nissan, Hyundai un Mitsubishi automašīnu pārstāvis Latvijā un piedāvā iegādāties jaunas šo ražotāju automašīnas, kā arī veic sertificētu pēcgarantijas remontu un apkopi šīm automašīnām (Liepājā arī Ford automašīnām).

Kādēļ izvēlēties “Skandi Motors”?

“Skandi Motors” ir labākā vieta Latvijā, kur Nissan, Hyundai un Mitsubishi automašīnu īpašniekiem vērsties pēc auto remonta, rezerves daļām un apkopes. “Skandi Motors” turklāt piedāvā arī OCTA un KASKO apdrošināšanu un auto nomas pakalpojumus. Uzņēmumam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze pakalpojumu sniegšanā. Lai oficiāli pārstāvētu kādu auto ražotāju, auto centra darbiniekiem jābūt kvalificētiem, izgājušiem īpašus kursus šī ražotāja automašīnu labošanā un apkopē, tādēļ, uzticot savu Nissan, Hyundai vai Mitsubishi (Liepājā arī Ford), jūs automašīnu nododat drošās rokās.

Automašīnu iegāde

“Skandi Motors” piedāvā gan jaunus, gan lietotus Nissan, Hyundai un Mitsubishi automašīnas. Lietoto automašīnu klāsts ir nedaudz lielāks, tur pieejami arī citu ražotāju auto. Kopā “Skandi Motors” piedāvā iegādāties 27 veidu jaunas automašīnas. Iegādāties iespējams arī pērkot tās līzingā (gan fiziskām, gan juridiskām personām), turklāt atšķirībā no citiem auto centriem pie “Skandi Motors” pieejams līzings no jums izdevīgākās bankas – varat izmantot SEB, Swedbank, Nordea, DNB, UniCredit, Citadele un Pohjola banku piedāvāto līzingu.

“Skandi Motors” ir viens no uzticamākajiem un labākajiem auto centru uzņēmumiem Latvijā un piedāvā izdevīgi iegādāties automašīnas, kuras citur Latvijā vienkārši neatrast. Bagātīgais citu pakalpojumu klāsts un uzticamie darbinieki ļaus jums atrast piemērotāko risinājumu bez steigas un kašķa, vienalga vai nepieciešams pārkrāsot virsbūvi, saremontēt auto vai iegādāties jaunu, “Skandi Motors” rūpējas par saviem klientiem, palīdzot atrast vislabāko un individuālāko risinājumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *