Steidzami nepieciešams automašīnas remonts?

Steidzami nepieciešams automašīnas remonts?

Neplānotas situācijas ir mūsu ikdiena, reizēm papildu izdevumi rodas tieši tad, kad tos vismaz gaidām. Piemēram, steidzami nepieciešams automašīnas remonts. Ko darīt, ja šādam mērķim brīvu līdzekļu nav? Viens no variantiem ir noformēt ātro kredītu internetā.

Neplānotas situācijas ir mūsu ikdiena, reizēm papildu izdevumi rodas tieši tad, kad tos vismaz gaidām. Piemēram, steidzami nepieciešams automašīnas remonts. Ko darīt, ja šādam mērķim brīvu līdzekļu nav? Viens no variantiem ir noformēt ātro kredītu internetā.

Kuri aizdevumi ir visizdevīgākie?

Pirmā iemaksa

Ātrie kredīti mēdz būt dažādi, bet izdevīgākie, bez šaubām, būs tie, kas tiek izsniegti bez procentiem.

 • Šāds piedāvājums gaida vairāku aizdevēju jaunos klientus – tā ir iespēja pirmo kredītu saņemt pilnīgi bez maksas – atdod tikai tik, cik aizņēmies;
 • Jāatceras, ka bezmaksas aizdevums jāatmaksā 30 dienu laikā, pretējā gadījumā jāveic atmaksas termiņa pagarināšana vai jārēķinās ar soda procentiem, kas nozīmē papildu izmaksas.

Labākā aizdevuma izvēle – kas jāņem vērā?

Ātri kredīti internetā pieejami plašā klāstā. Pateicoties to daudzveidībai, ikviens var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram:

 • Maksimālo aizdevuma summu. Īstermiņa ātrie kredīti pieejami dažu simtu eiro apmērā. Pirmais kredīts gan būs mazāks par atkārtotu aizdevumu;
 • Atmaksas termiņu. Visbiežāk aizdevums jāatmaksā viena mēneša laikā. Tas var šķist mazs laiks, tomēr ir pietiekami, lai sagaidītu algas dienu vai citus ienākumus un veiktu tā atmaksu;
 • Procentu likmi. Ja vēlies aizņemties pēc iespējas izdevīgāk, uzzini, kādas ir piedāvātās procentu likmes – izvēlies zemāko no tām, lai pārmaksātu pēc iespējas zemāk;
 • Vecuma ierobežojumu. Ātrie kredīti pārsvarā tiek izsniegti no 20 gadu vecuma, taču pie katra aizdevēja vecuma ierobežojums var atšķirties;
 • Kredīta piešķiršanas ātrumu. Lielākoties aizdevēji pārskaitījumu sola veikt 10 – 15 minūšu laikā no kredīta piešķiršanas brīža, tomēr tas atkarīgs no bankas, kurā ir Tavs konts.

Kad esi izvērtējis visus aspektus un atradis piemērotāko risinājumu, vari pieteikties kredītam. Tam nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis, konts kādā no Latvijā reģistrētām bankām, kā arī dažas minūtes brīva laika.

Sākot ar otro kredīta noformēšanas reizi pie vairākiem aizdevējiem pieejams arī SMS kredīts, kas paredz iespēju kredītam pieteikties ar īsziņas starpniecību.

Noformē aizdevumu, veicot dažas vienkāršas darbības datorā

Ja automašīna patiešām vajadzīga steidzami, un ar tās remontu nav iespējams pagaidīt, ātrs kredīts var kļūt par efektīvu risinājumu. To saņemt var bez ķīlas un galvojuma, dažu minūšu laikā.

 • Vispirms reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājaslapā, norādot precīzu informāciju;
 • Aktivizē lietotāja profilu, uz aizdevēja bankas kontu pārskaitot reģistrācijas maksu, visbiežāk viena eiro centa vērtībā;
 • Aizpildi pieteikumu, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu;
 • Gaidi apstiprinājumu savā mobilajā tālrunī;
 • Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā.

Ātri kredīti var palīdzēt dažādās situācijās, arī tad, ja nepieciešams steidzams automašīnas remonts. Izvēlies izdevīgāko aizdevumu un gūsti efektīvu risinājumu! Tomēr atceries, ka aizdevums jānoformē atbildīgi, apzinoties visus riskus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *