Swedbank līzings

Swedbank līzings

Swedbank piederošā kompānija SIA “HL Līzings” (agrāk SIA “Hipolīzings”) piedāvā ērti un izdevīgi noformēt līzingu automašīnas iegādei. Swedbank piedāvātais līzinga pakalpojums izceļas ar izdevīgiem līguma nosacījumiem, iespējai noformēt līzingu termiņā līdz pat 48 mēnešiem, kā arī iespējai līzingu noformēt divās valūtās. Šajā rakstā apskatīsim Swedbank līzinga pakalpojumu, aprakstot līguma nosacījumus, izmaksas un citas lietas, ko der zināt par Swedbank līzingu.

Swedbank līzinga nosacījumi

  • Pirmā iemaksa 10-50% no auto vērtības;
  • Līzingu iespējams noslēgt termiņā līdz 48 mēnešiem;
  • Līzingā varat iegādāties automašīnas, motociklus un ūdens transporta līdzekļus. Juridiskām personām pieejama arī traktortehnika, kā arī komerctransports.
  • Procenti – sākot ar 4.5% gadā (atkarīgs no līzinga ņēmēja ienākumiem un kredītvēstures);
  • Līzinga noformēšana – LVL 50 + PVN;
  • Automašīna līzinga perioda beigās nedrīkst būt vecāka par 15 gadiem.
  • Saistības iespējams pilnā mērā apmaksāt pirms termiņa beigām.
  • Līzingu varat noformēt gan pērkot Swedbank līzinga mājaslapā piedāvātās automašīnas, gan pērkot mašīnu citur (ja mašīna oriģināli netiek tirgota ar Swedbank līzingu, tā tiek novērtēta par LVL 20 + PVN).
  • Noslēdzot Swedbank līzingu, kļūstat arī par Statoil kartes īpašnieku, kas paredz 2 santīmu atlaidi par katru benzīna litru, kā arī vērā ņemamas atlaides auto mazgāšanai un auto precēm.

Vārdu sakot, Swedbank līzinga nosacījumi lielā mērā ir tādi paši, kā pie citiem līzingu izsniedzējiem – tie pavisam noteikti ir izdevīgāki, nekā pie nebanku kredītdevējiem, un ir pat ļoti konkurētspējīgi, salīdzinot ar citu banku piedāvātajiem līzinga pakalpojumiem.

Kā ietaupīt, ņemot Swedbank līzingu?

Jāizceļ divas lietas, kas var palīdzēt pamatīgi ietaupīt, ņemot līzingu pie Swedbank: pirmā iemaksa un līzinga atmaksa pirms laika. Jo lielāka pirmā iemaksa, jo ātrāk varēsit līzingu atmaksāt. Iespējams, ir vērts atlikt mašīnas iegādi uz pāris mēnešiem, ja šādi iespējams krietni palielināt pirmās iemaksas lielumu. Tā ir arī drošāk, jo zināt, ka esat jau lielu daļu mašīnas vērtības sedzis no savas kabatas. Parādsaistības bez maksas varat nokārtot arī pirms laika, taču šajā gadījumā laikam viss ir atkarīgs no finansiālās veiksmes.

Ikviens zina, ka mašīnas iegāde līdzinās ļoti dārgai bērna piedzimšanai – automašīna pavisam nopietni kļūst par jaunu ģimenes locekli. Rūpīgi izvērtējiet savas iespējas ne tikai atmaksāt līzingu, bet arī iekļaut savā budžetā jaunus izdevumus – par benzīnu, par mašīnas apkopi, auto preču iegādi, un tā tālāk.

Swedbank līzings – izdevīgs līzings auto iegādei!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *