TC Motors

TC Motors

SIA TC Motors ir autosalons, kas reizē ir arī Chrysler, Jeep®, Dodge, RAM Truck, Lancia un Subaru pārstāvis Latvijā. Tas atrodas Rīgā, Krasta ielā 40. Tas dibināts 1998. gadā, un kopš tā laika piesaistījis vairākus ārzemju zīmolus un nu tirgo jaunas un lietotas automašīnas no šiem zīmoliem, nodarbojoties arī ar auto servisu, kā arī gāzes iekārtu uzstādīšanu. Šajā rakstā apskatīsim to, ko derētu zināt par TC motors.

Jeep

TC Motors pakalpojumi

  • Chrysler, Jeep®, Dodge, RAM Truck, Lancia un Subaru mašīnu serviss;
  • Lietotu auto tirdzniecība – TC Motors tirgo visu marku mazlietotas automašīnas;
  • Bosch Car Service – sertificēts auto serviss, kas lieto jaunākās diagnostikas iekārtas visu marku dīzeļa un benzīna auto labošanai. Lai gan šis serviss parasti ir dārgāks nekā citur, tas ir arī uzticamāks un drošāks;
  • Pie TC Motors iespējams pieteikties arī testa braucieniem automašīnām, kas jūs interesē. Testa braucienam varat pieteikties arī internetā;
  • Tāpat TC Motors organizē dažādus pasākumus un akcijas, kas ļauj, piemēram, pie automašīnas iegādes laimēt velosipēdu. Tāpat TC Motors organizē, piemēram, Jeep īpašnieku kopā sanākšanu, kā arī citas lietas.

Par TC Motors servisu vismaz internetā nav pārāk daudz sūdzību, kas liek domāt, ka šajā kompānijā strādā pieredzējuši mehāniķi. Kompānijas mājaslapā, kas, jāsaka, šķiet vismūsdienīgākā Latvijas auto tirgotāju vidū, iespējams uzzināt par jaunākajām akcijām, jauniem auto, kas pirmoreiz parādīsies Latvijas tirgū, kā arī par jauno un lietoto automašīnu piedāvājumu TC Motors autosalonā.

Piemēram, nesen tirgū parādījušās vairākas jaunas Subaru automašīnas – Subaru Levorg, kas jau nodēvēta par “pret krīzes ieroci”, kā arī Subaru Forester, no citām markām – Jeep Renegade. Gaidāms, ka arī TC Motors piedāvās piekļūt jauniem modeļiem arī ziemas sezonā.

Kompānija jau kopš pirmsākumiem darbojas veiksmīgi, reizi pāris gados pievienojot jaunu auto marku savam piedāvājumam. Piemēram, 2011. gadā TC Motors sāka tirgot RAM Truck smagās mašīnas, 2012. gadā – Chevrolet, savukārt 2013. un 2014. gadā – Lancia un Subaru automašīnas. Tāpat TC Motors saņēmis apbalvojumu kā labākais Chrysler Group dīleris Eiropā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *