Top auto līzings

Top auto līzings

Auto līzinga kompānijas pēdējā laikā ir kļuvušas nedaudz atvērtākas un katru dienu piedāvā aizvien labākus darījumus jaunu un lietotu mašīnu iegādei. Auto iegāde ir nozīmīgs solis, tāpēc nepieciešams izdarīt vislabāko izvēli arī līzinga kompānijas, ne tikai pašas automašīnas sakarā. Šajā rakstā apskatīsim divu ļoti labu auto līzinga kompāniju – InCredit un Mogo – piedāvājumus.

Mogo un InCredit piedāvājumi

Visi auto līzingi

Mogo.lv piedāvā līzingu termiņā līdz 6 gadiem ar summu līdz 17 000 eiro; InCredit tādā pašā termiņā un ar summu līdz 25 000 eiro. Daudzos aspektos piedāvājumi ir ļoti līdzīgi, taču InCredit ir pārskatāmāki noteikumi. Mogo savukārt ir vienkāršāks, turklāt līgumu varat noslēgt ātrāk un ērtāk. Turklāt Mogo piedāvā arī atmaksāt kredītu jebkurā laikā un neliek maksāt papildus procentus par ātrāku nomaksu.

InCredit.lv auto kredītam no 6001 eiro summas ir vajadzīga ķīla, turpretim Mogo vadās pēc situācijas – ja jūsu ienākumi to atļaus, tad ķīla, nebūs vajadzīga. InCredit turklāt ir sastopami daži ierobežojumi, piemēram, kredītu izsniedz no 21 gada vecuma. Izmantojot abas firmas, šķiet, iespējams noslēgt līzinga līgumu arī par automašīnu, kuru tirgo privātpersonas.

Kuru auto līzingu izvēlēties?

Izmaksu ziņā šķiet, ka InCredit būs izdevīgāks, taču arī Mogo ir savi bonusi. Jebkurā gadījumā, iespējams, ka varat pieteikt līzingu pie abiem aizdevējiem – tas ir ātri – un salīdzināt izmaksas, lai gūtu tiešāku priekšstatu par to, kurš ir izdevīgāks. Atšķiras arī līzinga nosacījumi, taču maz domājams, ka tas (izņemot ķīlas nepieciešamību InCredit aizdevumā pēc 6001 eiro) būtiski ietekmē pakalpojuma pieejamību.

Auto iegāde ir nopietns solis ceļā uz kvalitatīvāku dzīvi, taču varbūt tieši šajā laikā un finansiālajā situācijā jūs to īsti nevarat atļauties. Ja mašīna tiešām nav vitāli nepieciešama, tad varbūt iekrājiet lielāku naudu pirmajai iemaksai. Katrā ziņā, kad rēķināt izdevumus, kas saistās ar auto līzingu, atcerieties, ka mašīna ir jākopj, jāsaudzē un jāmīl – daži iebildīs, bet auto ir kā ģimenes loceklis, kurš turklāt prasa ne mazumu tēriņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *