Uno līzings

Uno līzings

Uno līzings ir BIGBANK AS piesaistīta līzinga kompānija, kas nodarbojas ar līzinga piešķiršanu patērētājiem. Savu darbību firma sāka 2011. gadā. Var gadīties, ka jau esat izmantojis UNO līzinga piedāvātos pakalpojumus, jo uzņēmuma sadarbības partneru vidū ir tādi grandi kā Lattelecom, Capital, Veikals 220, m 79 un citi. Uno līzings pieejams tikai caur sadarbības partneriem; uzņēmums pakalpojumus piedāvā netieši. Šajā rakstā apskatīsim to, ko der zināt, ņemot līzingu no šīs kompānijas.

Uno līzinga specifika un nosacījumi

Uno līzings ir pieejams personām, kas sasniegušas 21 gada vecumu. Maksimālā līzinga summa ir 6500 eiro, termiņš – 60 mēneši. Viena mēneša ietvaros iespējams saņemt vairākus aizdevumus, turklāt nav nepieciešama pirmā iemaksa. Lai pieteiktos līzingam, ikmēneša neto ienākumiem vajag būt lielākiem par 130 eiro mēnesī. Komisija par līguma noslēgšanu ir 20 eiro; tā tiek pievienota ikmēneša maksājumam (komisija ir vienreizēja). Dažu akciju ietvaros tā tiek atskaitīta no līzinga summas.

Visbiežāk Uno līzingu piešķir 400 eiro summā un termiņā līdz 24 mēnešiem, tiesa, atmaksas termiņu klients var mainīt līguma laikā, kā arī atmaksāt visu aizdevuma summu bez papildus izdevumiem. Tā kā līzings ir elastīgs pakalpojums, varat paši izvēlēties atmaksas periodu un līdz ar to arī sev piemērotu ikmēneša maksājumu. Uno līzingu iespējams pieslēgt gan internetā (ja pārdevēja mājaslapā ir šāda funkcija), gan pie sadarbības partneriem. Atbildi par to, vai līzings piešķirts, saņemsit uzreiz. Aizpildot līzinga pieteikumu, nepieciešama pase vai ID karte.

Aizņemieties ar mēru

Lai gan līzings ir samērā drošs pakalpojums, atšķiroties, piemēram, no ātrā kredīta ar to, ka ikmēneša maksājums ir mazāks, un retāk nāksies savilkt jostu, lai kredītu atdotu, līzings turpretim ir vidēji ilga termiņa saistības, kuras jāapdomā. Lai gan visbiežāk piešķirtā summa – 400 eiro – nemaz nav tik maza, bieži klienti izvēlas maksāt vairāk par lietām, kurām varētu sakrāt pāris mēnešu laikā. Lai gan šāda attieksme pati par sevi nav slikta, dažreiz tā var novest pie ne pārāk labām sekām – esiet uzmanīgi, un rūpīgi apdomājiet, vai vērts izvēlēties līzinga pakalpojumus, vai labāk iekrāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *