Veho auto salons

Veho auto salons

Veho ir Citroen auto dīleris, kas nodarbojas arī ar servisu, aksesuāru un rezerves daļu tirdzniecību. Veho atrodas Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 90. Veho ir somu uzņēmums, kas Latvijā darbojas no 2004. gada, bet savu darbību uzsāka jau tālajā 1939. gadā pirms 2. Pasaules kara. Veho ir Latvijas Auto asociācijas biedrs, kas nozīmē, ka tai ir standartizēta klientu apkalpošana, un firma ievēro labas prakses principus gan auto tirdzniecībā, gan remontā. Šajā rakstā īsi apskatīsim Veho piedāvātos pakalpojumus un to, kāpēc tie varētu būt jums interesanti.

Veho sniegtie pakalpojumi

  • Garantijas un pēcgarantijas remonts Citroen markas automašīnām;
  • Rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecība Citroen automašīnām;
  • Jaunu un mazlietotu Citroen vieglo un komerciāliem nolūkiem paredzēto automašīnu tirdzniecība. Pašlaik aktuālie modeļi ir Citroen C5 un DS sērijas automašīnas;
  • Virsbūvju remonts – Veho veic arī Citroen automašīnu virsbūvju remontu;
  • Apdrošināšana – tāpat Veho piedāvā arī apdrošināt savu auto.

Veho sadarbojas ar uzņēmumiem, piemēram, piedāvājot mašīnas ar zemu CO2 izmešu rādītāju, kas ļauj izvairīties no lielu ekspluatācijas nodokļu maksāšanas. Tāpat uzņēmums piedāvā dažāda veida atlaides Citroen īpašniekiem – piemēram, tiem, kuru auto ir vecāks par 5 gadiem, tiek piedāvāta rezerves daļu iegāde ar 40% atlaidi.

Par Veho servisu internetā ir diezgan labas atsauksmes, taču, tā kā tas ir oficiālais pārstāvis, pēcgarantijas remonts nav no tiem pašiem lētākajiem, toties var rēķināties ar to, ka tas būs kvalitatīvs. Starp citu, ja dzīvojat rajonos, pēc Citroen oficiālā pārstāvja nevajag dzīties uz Rīgu – arī Cēsīs, Jelgavā, Kuldīgā, Siguldā un Liepājā ir atrodami Citroen pārstāvji, pie kuriem varat saremontēt savu Citroen auto gan garantijas, gan pēcgarantijas ietvaros.

Veho autosalons darbdienās strādā no 9 līdz 19, savukārt sestdienās no 9 līdz 16. Svētdienās tas nestrādā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *