Vivus kredīts

Vivus kredīts

Vivus.lv ir viens no populārākajiem Latvijas ātro kredītu sniedzējiem, kas piedāvā ātrus, ērtus un drošus kredītus dažu minūšu laikā. Vivus.lv izsniedz ātros kredītus katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Klients var aizņemties ātro kredītu no EUR 50 līdz EUR 1500 uz atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem. Ja nevari kredītu atmaksāt termiņā, Tev tiek dota iespēja pagarināt esošo atmaksas termiņu.

Vivus kredīts

Vivus.lv kredītu var pieteikt jebkurā laikā un vietā, kur ir pieejams dators un interneta pieslēgums. Kredīta pieteikums aizņems tikai dažas minūtes. Vivus.lv nepieprasa ne ķīlu, ne galvojumu, ne jebkādus dokumentus, lai klients varētu saņemt kredītu tikai 15 minūšu laikā. Ir tikai daži nosacījumi, lai varētu saņemt kredītu no Vivus.lv.

Kas var saņemt Vivus.lv kredītu

Vivus.lv kredītu var saņemt Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām.

Kredīts tiek izsniegts:

  • Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;
  • Vecumā no 20 gadiem;
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi;
Pieteikt Vivus kredītu

Šīs ir vienīgās prasības, lai varētu saņemt kredītu no Vivus.lv tikai dažu minūšu laikā. Jums tikai atliek reģistrēties vai ielogoties savā lietotāja profilā un pieteikties kredītam. Ja tiks pieņemts lēmums piešķirt kredītu, nauda tiks ieskaitīta Tavā norādītajā bankas kontā tikai 15 minūšu laikā.

Kā pieteikties kredītam

Ja Tu jau esi Vivus.lv klients, tad Tev atliek ielogoties savā lietotāja profilā (ievadot e-pastu un paroli) un caur kredīta kalkulatoru pieteikt vēlamo summu. Ja Tu esi jauns klients, tad Tev jāizpilda vienkārša reģistrācija. Aizpildi vienkāršu reģistrācijas formu un pārskaiti EUR 0.01 uz Vivus.lv bankas kontu, lai Vivus.lv varētu redzēt Tavu bankas kontu, kurā ieskaitīt kredītu. Kad esi reģistrējies un apstiprinājis lietotāja profilu pārskaitot 1 centu uz Vivus.lv bankas kontu – kredīta kalkulatorā izvēlies kredīta summu, atmaksas termiņu un noklikšķini uz “Pieteikt aizdevumu”. Izvēlēto summu un termiņu apstiprini, noklikšķinot uz “Apstiprinu”.

Kā atmaksāt kredītu

Tev ir jāveic ikmēneša maksājumi saskaņā ar grafiku. Tu vari atmaksāt kredītu saskaņā ar grafiku, Tu vari atmaksāt kredītu pirms termiņa vai nepieciešamības gadījumā, Tu vari pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Kredītu var atmaksāt vairākos vienkāršos veidos – internetbankā, jebkurā bankas filiālē, Latvijas Pasta nodaļās, Narvesen kioskos un Plus Punkts kioskos. Izvēlies sev ērtāko veidu, kā atmaksāt kredītu un atmaksā kredītu bez kavējumiem. Ja nevari atmaksāt kredītu laikā – pagarini kredīta atmaksas termiņu un atliec ikmēneša maksājuma apmaksu uz 30 dienām. Lai pagarinātu kredīta atmaksas termiņu, Tev ir jāpārskaita pagarināšanas maksu uz Vivus.lv bankas kontu. Pagarināšanas maksas apmērs ir atkarīgs no paņemtās summas un izvēlētā atmaksas termiņa.

Vivus.lv uzņēmumam ir speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Ja Tev ir radušies papildus jautājumi saistībā ar Vivus.lv kredītu, sazinies ar Vivus.lv, lai rastu atbildi uz sev interesējošu jautājumu.

2 Replies to “Vivus kredīts”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *