Wess select

Wess select

WESS Select ir autosalons, kas dibināts 2007. gadā. Tas atrodas Mārupē, K. Ulmaņa gatvē 123 un ir oficiālais BMW pārstāvis Latvijā, piedāvājot sertificētu BMW automobiļu apkopi, tirgojot mazlietotus BMW automobiļus un piedāvājot arī automobiļu kreditēšanas un līzinga pakalpojumus. Šajā rakstā tiks īsi apskatīti WESS Select piedāvātie pakalpojumi un uzņēmuma pārdotie automobiļi, to spektrs.

WESS Select pakalpojumi

WESS Select nodarbojas gan ar automašīnu tehnisko apkopi, gan remontu, krāsošanu un citām lietām. WESS Select 2013. gada oktobrī kļuva par autorizētu BMW pārstāvi Latvijā, tādēļ piedāvā šī auto zīmola aksesuārus, kā arī uzstāda papildaprīkojumu. Šajā autosalonā varat arī nodot savu BMW tālākai tirdzniecībai; WESS Select palīdzēs jums pārdot savu BMW ātrāk un par augstāku cenu, nekā sludinājumu portālos. Tāpat autosalons piedāvā arī BMW braucēju apmācības kursus. Pieejami arī auto mazgāšanas un pulēšanas pakalpojumi. Tāpat iespējams iznomāt jaunus BMW automobiļus par cenu sākot no 50 eiro diennaktī.

WESS Select veikals

WESS Select veikalā iespējams iegādāties BMW oriģinālās rezerves daļas un aksesuārus, sākot no ar iPhone un iPod savietojamām ierīcēm un beidzot ar bērnu sēdeklīšiem un BMW rotaļlietām. Tā kā auto salons ir autorizēts BMW pārstāvis, no WESS Select var sagaidīt vislabākos pakalpojumus un preces. Modernais auto salons ir aprīkots ar plašu bezmaksas autostāvvietu, bet tie, kas nodevuši savu auto remontā, var izmantot plašu atpūtas telpu, kurā pieejams bezmaksas Wi-Fi.

Nobeigumā jāpiemin, ka WESS Select ir nopietns BMW dīleris, jo piedāvā 12 gadu garantiju virsbūvei, 3 gadu krāsojumam un 2 gadu – rezerves daļām, neatkarīgi no nobraukuma (automašīnām, kas ražotas pēc 2004. gada). Autosaloni reti ir tik pretimnākoši.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *